İcra Bülteni

Abone Girişi
Sistem Login
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Hızlı İlan Ara
Dosya Nolu İlanı Bul
 / 
Dosya numaralı
Gayrimenkul ilanı...

 / 
Dosya numaralı
Taşınır Mal ilanı...

 / 
Dosya numaralı
Araç ilanı...
Kayıt ID'li İlanı Bul
  ID'li
Gayrimenkul ilanı...

  ID'li
Taşınır Mal ilanı...

  ID'li
Araç ilanı...
Son Eklenen
Satış İlanları
Son Gayrimenkuller

Şehri için

Gayrimenkuller...
Son Taşınır Mallar

Şehri için

Taşınır mallar...
Son Araçlar

Şehri için

Araçlar...

İCRA BÜLTENİ
Hacettepe Üni. Teknokent
Safir Blokları
E Blok K:2 N:201
Beytepe, Ankara, Türkiye
Telefon   90-312-2270558
Mobil    90-546-7657560
Faks    90-312-2270553
İcra Bülteni


Müşteri Destek Hattı
0312 - 2270558
GAYRİMENKULLER : TAŞINIR MALLAR : ARAÇLAR : Gayrimenkul Arşivi : Taşınır Mal Arşivi : Araç Arşivi
Bugün: 19 Kasım 2017, Pazar

Mobil İletişim Hattı (09oo~18oo)
Abonelik Ücretleri : Abonelik Sözleşmesi : Kredi Kartıyla Abonelik 7/24 : Havaleyle Abonelik : Abonelik Yenileme
0546-7657560

Arşivdeki Gayrimenkul Satış İlanı Detayı: 262978
     Geri Git    Aşağı Git
ŞehirAnkara 
İlçeÇankaya 
KurumAnkara 20. İcra Müdürlüğü
Dosya No2017/80  
CinsiDiğer
AçıklamaTaşınmaz Satılacaktır
Muhammen Bedeli650.000
Birinci Satış Tarihi05.10.2017 14:30
İkinci Satış Tarihi02.11.2017 14:30
Satış İlanı Metni
T.C.
ANKARA
20. İCRA DAİRESİ
2017/80 TLMT.

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri :
1 NO'LU TAŞINMAZIN
Özellikleri : Ankara İl, Çankaya İlçesi Birlik Mahallesi 435. Cadde ( tapuda Çukurca Mahallesi ) kain umarın 26129 Ada 8 parselin kayıtlı 1.257m² yüzölçümlü apartman beton vasıflı binada 756/5028 arsa paylı, zemin kat 7 nolu depolu dükkan nitelikli taşınmaz. ( depolu dükkan)Ana bina Çankaya Birlik Mahallesi 435. Cadde de 85 kapı numarası ile yer almaktadır. Bina betoranme karkas ve ayrık nizam yapı tarzında inşaa edilmiştir. Bina Bodrum kat, zemin kat ,3 normal kat ve çatı arası olarak inşaa edilmiştir. Bina zemin kat ön cephede giriş kapısı sağı ve solunda olmak üzere iki adet depolu dükkan 1 ve 2. Katlarda ise 2' şer adet mesken, 3. Katta 2 adet çatı aralıklı mesken olmak üzere binada 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ön cephesi mantolu hazır dış cephe boyalıdır. Diğer cepheleri taraklı beyaz mozaiktir. Binanı giriş kapısı demir doğrama olup, demir doğrama rüzgarlığı bulunmaktadır. Bina ön cephesi mantolu hazır dış cephe boyalıdır. Diğer cepheleri beyaz taraklı mozaiktir. Binanın; giriş kapısıdemir doğrama olup, demir doğrama rüzgarlığı bulunmaktadır. Bina izi zeminler mermer döşeli olup, yan duvarları 1.20 mt. Mermer üstü boyalıdır. Merdiven basamakları ve sahanlıkları mermerdir. Binada bir adet asansör bulunmaktadır. Bina yaklaşık 15 yıllık olup, 3/B yapı sınıfında normal malzeme ve işçilikle yapılı, alt yapı hizmetleri yapılmış, elektrik, su , telefon, kanalizasyon, doğalgaz ve otobüs gibi tüm hizmetlerden faylalanmaktadır. Bağımsız bölüm fiiliyattaki dükkan ön cephe zemin kat konumlu B numarası tapu kaydında 7 numara ile dükkan olarak yer almaktadır. Dükkan ön ve arka tarafında vitrin alanı bulunmakta olup, giriş cadde cephelidir. Alüminyum doğrama çerçeveli cam kapılı, camekanlı vitrin özelliklidir. Dükkan projesine göre 1 bölüm dükkan ve 1 adet depo + wc hacimlerinden oluşmaktadır. Dükkan zemin katı iç bölümde alüminyum doğrama çerçeveli ile 2 adet ofis bölümü adet mutfak nişi ve wc hacmi oluşturulmuştur. Dükkan içi zeminleri seramik kaplı duvarları boyalıdır. Merdiven basamakları ile alt depo katına inilmekte bodrum kat depo kısmı zeminler ve duvarları boyalıdır. Zemin katındaki wc hacminde alaturka hela taşı ve ayaklı lavabo, bodrum katındaki wc hacminde klozet ve ayaklı lavabo bulunmaktadır.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Planlı alanlar tip İmar Yönetmeliği' nin 2. Bölüm 16. Maddesinde ' Bağımsız Bölüm Net Alanı' başlıklı 41. Fırkasındaki esaslara göre bağımsızın net kullanım alanı toplam 165 m² olarak hesaplanmıştır. Ayrıca taşınmazın bodrum katta 105 m² net kullanım alanlı deposu vardır.
Adresi : Ankara ili Çankaya ilçesi Birlik Mahallesi (tapu kaydında çukurca mahallesi ) 435. Cadde , Başak Apt. No:79/7 B ( Eski kapı no: 85) Ankara
Yüzölçümü : 1.257 m2
Arsa Payı : 756/5028
İmar Durumu : Tapu kaydında görüldüğü gibidir.
Kıymeti : 650.000,00 TL
KDV Oranı : %18
Kaydındaki Şerhler : Haciz ve ipotek şerhi mevcuttur.
1. Satış Günü : 05/10/2017 günü 14:30 - 14:40 arası
2. Satış Günü : 02/11/2017 günü 14:30 - 14:40 arası
Satış Yeri : 2 Nolu Mezat Salonu - Adalet Sarayı Otoparkı - Sıhhiye MERKEZ / ANKARA
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Satış şartları :
1- İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanınyirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir. Bu artırmada tahmin edilen değerin %50 sini ve rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamını ve satış giderlerini geçmek şartı ile ihale olunur. Birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşincigünden, ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebilecektir.Bu artırmada da malın tahmin edilen değerin %50 sini,rüçhanlı alacaklılar varsa alacakları toplamınıve satış giderlerini geçmesi şartıyla en çok artırana ihale olunur. Böyle fazla bedelle alıcı çıkmazsa satış talebi düşecektir.
2- Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin % 20'si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır. Satış peşin para iledir, alıcı isteğinde (10) günü geçmemek üzere süre verilebilir. Damga vergisi, KDV,1/2 tapu harcı ileteslim masraflarıalıcıya aittir. Tellâllık Harcı, taşınmazın aynından doğan vergiler satış bedelinden ödenir.
3- İpotek sahibi alacaklılarla diğer ilgilerin (*) bu gayrimenkul üzerindeki haklarını özellikle faiz ve giderlere dair olan iddialarını dayanağı belgeler ile (15) gün içinde dairemize bildirmeleri lazımdır; aksi takdirde hakları tapu sicil ile sabit olmadıkça paylaşmadan hariç bırakılacaktır.
4- Satış bedeli hemen veya verilen mühlet içinde ödenmezse İcra ve İflas Kanununun 133 üncü maddesi gereğince ihale feshedilir. İhaleye katılıp daha sonra ihale bedelini yatırmamak sureti ile ihalenin feshine sebep olan tüm alıcılar ve kefilleri teklif ettikleri bedel ile son ihale bedeli arasındaki farktan ve diğer zararlardan ve ayrıca temerrüt faizinden müteselsilen mesul olacaklardır. İhale farkı ve temerrüt faizi ayrıca hükme hacet kalmaksızın dairemizce tahsil olunacak, bu fark, varsa öncelikle teminat bedelinden alınacaktır.
5- Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.
6- Satışa iştirak edenlerin şartnameyi görmüş ve münderecatını kabul etmiş sayılacakları, başkaca bilgi almak isteyenlerin 2017/80 Tlmt. sayılı dosya numarasıyla müdürlüğümüze başvurmaları ilan olunur. 28/08/2017
Taşınmazın satış ilanı İİK 127. Madde hükümlerine göre ' adresin tapuda kayıtlı olmaması halinde varsa adres kayıt sistemindeki adresleri tebligat adresleri olarak kabul edilir. Bunların dışında ayrıca adres tahkiki yapılmaz, gazetede veya elektronik ortamda yapılan satış ilanı tebligat yerine geçer.


Özlem AZAPAĞASI
İcra Müdür Yardımcısı
126620
     Geri Git    Yukarı Git
Tıklayın, Sizi Arayalım...

Kimler Online
15 Abone, 23 Misafir

Sitemizde hassas veri transferi esnasında
 SSL GÜVENLİK 
 SERTİFİKASI 

ile korunan iletişim kanalı sağlanmaktadır.
MasterCardVisa

SSL Secured Logo

 ANA SAYFA    HAKKIMIZDA    HİZMETLERİMİZ    GİZLİLİK POLİTİKASI    İLETİŞİM  
 GAYRİMENKUL İHALELERİ    TAŞINIR MAL İHALELERİ    ARAÇ İHALELERİ  
 Örnek Gayrimenkul Satış İlanı    Örnek Taşınır Mal Satış İlanı    Örnek Araç Satış İlanı  
 Arşivdeki Gayrimenkul İlanları    Arşivdeki Taşınır Mal İlanları    Arşivdeki Araç İlanları  
© 2009-2017 Her Hakkı Saklıdır. IcraBulteni.Com
Tasarım & Programlama FA  ~  TR: 19.11.2017 05:54:20  ~  0.018 Sn.